Krájecí prkénko z masivu

 

Ručně vyráběná masivní prkénka na krájení, vyrobena z kvalitního dřeva s jedinečnými vzory, nabízejí výjimečnou trvanlivost a stylový doplněk do každé kuchyně.

Rozměr : 

Délka (mm) : 450      

Šířka (mm) : 330

Výška (mm) : 40

Řez : Příčný

Materiál : Dub, Jasan, Buk

Dostupnost Skladem
Kód: 161
3 700 Kč 3 057,85 Kč bez DPH
Krájecí prkénko z masivu

Čím je deska tak výjimečná?

Dubové desky jsou jedny z nejběžnějších desek na trhu. Námi nabízené prkno je vyrobeno z toho nejkvalitnějšího dubového dřeva - to je třída a elegance sama o sobě.

Vaše kuchyně je vybavena jedinečným prkénkem, které nikdo jiný nemá.

Nejvyšší kvalita a ruční práce

Dubové dřevo použité k výrobě tohoto prkénka je tvrdé a odolné a zároveň je známé svými estetickými vlastnostmi. Díky tomu je vysoce odolné vůči mechanickému poškození a poškrábání. Toto klasické prkénko se skvěle hodí do té nejelegantnější nebo minimalistické kuchyně.

Vysoce kvalitní materiál je jedna věc - způsob jeho výroby je věc druhá. Naše prkénka jsou vyráběna ručně a s maximální péčí z pečlivě vybraných kusů dřeva.

  • Po stranách prkénka jsou zářezy pro ruce, které usnadňují uchopení a přepravu.
  •  Krájecí prkénko má netoxické silikonové gumové nožičky pro stabilitu a odvětrávání spodní části.

 

 Pro konečnou povrchovou úpravu prkének používám olej od WALRUS OIL, který se chlubí certifikátem pro vegetariány a je plně bezpečný pro styk s potravinami.

 

 

Údržba krájecích prkének z masivního dřeva

1. Nenechávejte prkénko na krájení dlouho mokré. Nenechávejte ho před mytím ve dřezu namočené.
2. Po použití prkénko umyjte ve vlažné vodě za použití běžných mycích prostředků. Povoleny jsou jak čisticí prostředky na bázi povrchově aktivních látek, tak mýdlo. Po umytí odstraňte z prkénka hadříkem veškerou vlhkost a osušte ho (nejlépe ve svislé poloze). v případě potřeby použijte krém se včelím voskem.
3. Prkénko na krájení nikdy nemyjte v myčce nádobí.
4. Nepoužívejte krájecí prkénko jako oporu pro horké hrnce, pánve apod. Nepoužívejte ho také jako pokličku na horké pokrmy.
5. Prkénko na krájení nevkládejte do mikrovlnné ani klasické trouby.
6. Prkénko neumisťujte do bezprostřední blízkosti zdrojů tepla (radiátory, kamna) nebo do velmi vlhkého prostředí (sklep/terasa).                      7.Jednou za čas ošetřete celé prkénko ideálně minerálním olejem nebo voskem.

 

Nakupujete pro někoho jiného, ale nevíte, co mu dát? 

Darujte jim dárek dle jejich výběru. Dárkový elektronický poukaz je u Vás doma hned po objednání a uplatnit ho lze na jakýkoliv produkt, který máme v nabídce. Doba platnosti 1 rok od zakoupení a hodnotu poukazu lze libovolně vybrat z částky  1 000 Kč /  2 000 Kč / 5 000 Kč / 10 000 Kč. Slevový kód lze použít pouze na jeden nákup.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krájecí prkénka
Hmotnost: 3 kg