Krajecí prkénko z masivu "šachovnice"

 

Ručně vyráběná masivní prkénka na krájení, vyrobena z kvalitního dřeva s jedinečnými vzory, nabízejí výjimečnou trvanlivost a stylový doplněk do každé kuchyně.

Originální vzhled šachovnice, který zaujme na první pohled.

Rozměr : 

Délka (mm) : 440

Šířka (mm) : 320

Výška (mm) : 40

Řez : Příčný

Materiál : Ořech, Jasan

Dostupnost Skladem
Kód: 170
3 900 Kč 3 223,14 Kč bez DPH
Krajecí prkénko z masivu "šachovnice"

Krájecí prkénko z masivního jasanu a černého ořechu s motivem šachovnice je nejen praktickým, ale také estetickým doplňkem do každé kuchyně. Kombinace těchto dvou druhů dřeva vytváří kontrastní a vizuálně atraktivní vzor.

Vaše kuchyně je vybavena jedinečným prkénkem, které nikdo jiný nemá!!

Nejvyšší kvalita a ruční práce

Prkénka s koncovou strukturou se vyznačují vynikající trvanlivostí a odolností proti poškrábání. To je dáno speciálním vertikálním uspořádáním dřevěných vláken. To umožňuje prknu opravit škrábance způsobené řezáním.

  • Po stranách prkénka jsou zářezy pro ruce, které usnadňují uchopení a přepravu.
  •  Krájecí prkénko má netoxické silikonové gumové nožičky pro stabilitu a odvětrávání spodní části. 

Pro konečnou povrchovou úpravu prkének používám olej od WALRUS OIL, který se chlubí certifikátem pro vegetariány a je plně bezpečný pro styk s potravinami.

 

Údržba krájecích prkének z masivního dřeva

1. Nenechávejte prkénko na krájení dlouho mokré. Nenechávejte ho před mytím ve dřezu namočené.
2. Po použití prkénko umyjte ve vlažné vodě za použití běžných mycích prostředků. Povoleny jsou jak čisticí prostředky na bázi povrchově aktivních látek, tak mýdlo. Po umytí odstraňte z prkénka hadříkem veškerou vlhkost a osušte ho (nejlépe ve svislé poloze). v případě potřeby použijte krém se včelím voskem.
3. Prkénko na krájení nikdy nemyjte v myčce nádobí.
4. Nepoužívejte krájecí prkénko jako oporu pro horké hrnce, pánve apod. Nepoužívejte ho také jako pokličku na horké pokrmy.
5. Prkénko na krájení nevkládejte do mikrovlnné ani klasické trouby.
6. Prkénko neumisťujte do bezprostřední blízkosti zdrojů tepla (radiátory, kamna) nebo do velmi vlhkého prostředí (sklep/terasa).                      7.Jednou za čas ošetřete celé prkénko ideálně minerálním olejem nebo voskem.

Nakupujete pro někoho jiného, ale nevíte, co mu dát? 

Darujte jim dárek dle jejich výběru. Dárkový elektronický poukaz je u Vás doma hned po objednání a uplatnit ho lze na jakýkoliv produkt, který máme v nabídce. Doba platnosti 1 rok od zakoupení a hodnotu poukazu lze libovolně vybrat z částky  1 000 Kč /  2 000 Kč / 5 000 Kč / 10 000 Kč. Slevový kód lze použít pouze na jeden nákup.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krájecí prkénka
Hmotnost: 2.5 kg