Krájecí prkénko Dub/Jasan Velké

 

Ručně vyráběná masivní prkénka na krájení, vyrobena z kvalitního dřeva s jedinečnými vzory, nabízejí výjimečnou trvanlivost a stylový doplněk do každé kuchyně.

Originální vzhled, který zaujme na první pohled.

Rozměr : 

Délka (mm) : 407

Šířka (mm) : 250

Výška (mm) : 40

Řez : Příčný

Materiál : Dub / Jasan

Dostupnost Skladem
Kód: 191
3 700 Kč 3 057,85 Kč bez DPH
Krájecí prkénko Dub/Jasan Velké
Krájecí prkénko Dub/Jasan Velké
Doprava zdarma

Kombinace tmavého dubu a světlého jasanu vytváří elegantní a vizuálně přitažlivý kontrast, který může dodat vaší kuchyni sofistikovaný vzhled. Každé prkénko je jedinečné díky přirozeným vzorům a barvám obou druhů dřeva, což znamená, že budete mít skutečně originální kousek.

Dubové i jasanové dřevo patří mezi tvrdé druhy dřeva, které jsou známé svou odolností vůči opotřebení. Díky své tvrdosti prkénko odolá běžnému krájení a dalším kuchyňským činnostem, aniž by se snadno poškrábalo nebo poškodilo.

 

Pro konečnou povrchovou úpravu prkének používám olej od WALRUS OIL, který se chlubí certifikátem pro vegetariány a je plně bezpečný pro styk s potravinami.

 

  • Po stranách prkénka jsou zářezy pro ruce, které usnadňují uchopení a přepravu.
  •  Krájecí prkénko má netoxické silikonové gumové nožičky pro stabilitu a odvětrávání spodní části..

 

Údržba krájecích prkének z masivního dřeva

1. Nenechávejte prkénko na krájení dlouho mokré. Nenechávejte ho před mytím ve dřezu namočené.
2. Po použití prkénko umyjte ve vlažné vodě za použití běžných mycích prostředků. Povoleny jsou jak čisticí prostředky na bázi povrchově aktivních látek, tak mýdlo. Po umytí odstraňte z prkénka hadříkem veškerou vlhkost a osušte ho (nejlépe ve svislé poloze). v případě potřeby použijte krém se včelím voskem.
3. Prkénko na krájení nikdy nemyjte v myčce nádobí.
4. Nepoužívejte krájecí prkénko jako oporu pro horké hrnce, pánve apod. Nepoužívejte ho také jako pokličku na horké pokrmy.
5. Prkénko na krájení nevkládejte do mikrovlnné ani klasické trouby.
6. Prkénko neumisťujte do bezprostřední blízkosti zdrojů tepla (radiátory, kamna) nebo do velmi vlhkého prostředí (sklep/terasa).                      7.Jednou za čas ošetřete celé prkénko ideálně minerálním olejem nebo voskem.

 

 

Nakupujete pro někoho jiného, ale nevíte, co mu dát? 

Darujte jim dárek dle jejich výběru. Dárkový elektronický poukaz je u Vás doma hned po objednání a uplatnit ho lze na jakýkoliv produkt, který máme v nabídce. Doba platnosti 1 rok od zakoupení a hodnotu poukazu lze libovolně vybrat z částky  1 000 Kč /  2 000 Kč / 5 000 Kč / 10 000 Kč. Slevový kód lze použít pouze na jeden nákup.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krájecí prkénka
Hmotnost: 3.5 kg