Krájecí prkénko Buk/Dub/Jasan

 

Ručně vyráběná masivní prkénka na krájení, vyrobena z kvalitního dřeva s jedinečnými vzory, nabízejí výjimečnou trvanlivost a stylový doplněk do každé kuchyně.

Originální vzhled, který zaujme na první pohled.

Rozměr : 

Délka (mm) : 405

Šířka (mm) : 290

Výška (mm) : 40

Řez : Příčný

Materiál : Dub / Jasan

Dostupnost Skladem
Kód: 194
3 600 Kč 2 975,21 Kč bez DPH
Krájecí prkénko Buk/Dub/Jasan
Návrh bez názvu 3
Doprava zdarma

Krájecí prkénka z buku, dubu a jasanu jsou skvělou volbou pro každou kuchyni díky svým jedinečným vlastnostem. Bukové prkénko je tvrdé, odolné a snadno se čistí, dubové nabízí rustikální šarm, extrémní tvrdost a odolnost proti vlhkosti, a jasanové kombinuje tvrdost s pružností, má světlý odstín a moderní vzhled. Každé z nich nabízí specifické výhody, ať už hledáte styl, odolnost nebo praktičnost.

 

Pro konečnou povrchovou úpravu prkének používám olej od WALRUS OIL, který se chlubí certifikátem pro vegetariány a je plně bezpečný pro styk s potravinami.

 

  • Po stranách prkénka jsou zářezy pro ruce, které usnadňují uchopení a přepravu.
  •  Krájecí prkénko má netoxické silikonové gumové nožičky pro stabilitu a odvětrávání spodní části..

 

Údržba krájecích prkének z masivního dřeva

1. Nenechávejte prkénko na krájení dlouho mokré. Nenechávejte ho před mytím ve dřezu namočené.
2. Po použití prkénko umyjte ve vlažné vodě za použití běžných mycích prostředků. Povoleny jsou jak čisticí prostředky na bázi povrchově aktivních látek, tak mýdlo. Po umytí odstraňte z prkénka hadříkem veškerou vlhkost a osušte ho (nejlépe ve svislé poloze). v případě potřeby použijte krém se včelím voskem.
3. Prkénko na krájení nikdy nemyjte v myčce nádobí.
4. Nepoužívejte krájecí prkénko jako oporu pro horké hrnce, pánve apod. Nepoužívejte ho také jako pokličku na horké pokrmy.
5. Prkénko na krájení nevkládejte do mikrovlnné ani klasické trouby.
6. Prkénko neumisťujte do bezprostřední blízkosti zdrojů tepla (radiátory, kamna) nebo do velmi vlhkého prostředí (sklep/terasa).                      7.Jednou za čas ošetřete celé prkénko ideálně minerálním olejem nebo voskem.

 

 

Nakupujete pro někoho jiného, ale nevíte, co mu dát? 

Darujte jim dárek dle jejich výběru. Dárkový elektronický poukaz je u Vás doma hned po objednání a uplatnit ho lze na jakýkoliv produkt, který máme v nabídce. Doba platnosti 1 rok od zakoupení a hodnotu poukazu lze libovolně vybrat z částky  1 000 Kč /  2 000 Kč / 5 000 Kč / 10 000 Kč. Slevový kód lze použít pouze na jeden nákup.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krájecí prkénka
Hmotnost: 3 kg